.
W bazie wiedzy znajduje się  3960  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #
Spółka planuje wprowadzić program motywacyjny dla swoich pracowników, który umożliwi im najem pojazdów po preferencyjnych cenach. Osoba tam zatrudniona będzie zawierać umowę z firmą zajmującą się wypożyczaniem aut, na podstawie której otrzyma do użytku prywatnego... więcej

dodano: 2018-01-12 11:13

Do środy 10 stycznia prowadzący działalność muszą wykonać przelew do ZUS – po raz pierwszy na jeden rachunek. Zanim to jednak zrobią, powinni dokładnie sprawdzić jego numer – czytamy w Dzienniku Gazecie Prawnej Od nowego roku przestały działać numery... więcej

dodano: 2018-01-08 11:15

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.