.
W bazie wiedzy znajduje się  3961  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Przeznaczenie 1 proc. na konkretny cel

Rzeczpospolita (2010-02-26), autor: MPA, oprac.: ZS

Czy w rozliczeniu rocznym za 2009 r. można wskazać szczegółowy cel wydatkowania 1 proc.? Chcemy przekazać tę kwotę na leczenie dziecka znajomych, które jest pod opieką jednej z fundacji – pyta czytelnik Rzeczpospolitej.

Tak (np. w zeznaniu PIT-37 pozycja 128), ale fundacja nie musi się zastosować do woli podatnika ponieważ podmiotem uprawnionym do otrzymywania 1 proc. jest bowiem organizacja pożytku publicznego i jako beneficjent jest wyłącznym dysponentem tych środków.

Więcej w Rzeczpospolitej z 26 lutego 2010 r.

dodano: 2010-02-28 17:00Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.