.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Modyfikacje w Systemie ZPCHR|OR Pro

Info Baza (2010-12-14), autor: ŁA

W związku z wyjaśnieniami PFRON z 3 grudnia  2010 r. dotyczącymi wypełniania formularza INF-O-PP zawierającymi poniższe zapisy:

”...
– wartość kosztów kwalifikujących się do objęcia pomocą publiczną w wartości nominalnej i zdyskontowanej oraz ich rodzaje (w rozbiciu na poszczególne przeznaczenia pomocy) – należy wskazać kwotę kosztów płacy kwalifikujących się do objęcia pomocą publiczną w okresie sprawozdawczym wynikającym z dokumentu, do którego informacja jest załącznikiem (tj. kwotę zbiorczą z poz. 43 formularzy INF-D-P z okresu sprawozdawczego, do którego INF-O-PP stanowi załącznik).

– maksymalna dopuszczalna intensywność lub wartość pomocy – zgodnie z art. 7 ust. 4 rozporządzenia Komisji (WE) nr 800/2008 z dnia 6 sierpnia 2008 r. uznające niektóre rodzaje pomocy za zgodne ze wspólnym rynkiem w zastosowaniu art. 87 i 88 Traktatu (ogólne rozporządzenie w sprawie wyłączeń blokowych) intensywność pomocy nie może przekroczyć 100 % kosztów kwalifikujących się do objęcia pomocą. W pozycji tej należy wykazać maksymalnie 100 % kosztów kwalifikujących się do objęcia pomocą w okresie sprawozdawczym (wynikającym z dokumentu, do którego formularz informacji o pomocy innej niż pomoc de minimis lub pomocy de minimis w rolnictwie lub rybołówstwie stanowi załącznik), tj. kwotę zbiorczą z poz. 43 załączników INF-D-P. Wnioskodawca może także wpisać: 100% kosztów kwalifikujących się do objęcia pomocą.
...”

informujemy że dokonaliśmy zmiany w aplikacji ZPCHR|OR Pro zgodnie z powyższymi zaleceniami Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zespół Info Baza Sp. z o.o.

Przeczytaj pełną treść wyjaśnień PFRON »


dodano: 2010-12-14 08:59Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.