.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Licencjonowani doradcy w Info-Bazie

Info Baza (2009-07-10), autor: Magellan, oprac.: Biuro Prasowe Info-Bazy


Klienci Info-Bazy i serwisu Baza-Wiedzy.pl ze stałym dostępem do fachowych doradców zawodowych.

Niektóre z obowiązków zakładów pracy chronionej mogą wywoływać trudności czy wątpliwości przy ich realizacji przez pracodawcę. Ważnym jest wówczas szybka i pełna informacja i porada, jak poradzić sobie z powstałym problemem. Dlatego korzystający z serwisu baza-wiedzy.pl mają ułatwiony dostęp do profesjonalnych doradców zawodowych, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają klientów Info Bazy w pokonywaniu zaistniałych trudności.

Nasi specjaliści w zakresie indywidualnych planów rehabilitacji, pomocy publicznej, zatrudniania i pracy osób niepełnosprawnych pozostają do Państwa dyspozycji. Odpowiadając na dziesiątki pytań, wątpliwości czy problemów, z jakimi spotykają się pracodawcy osób niepełnosprawnych, wskazują najlepsze dla nich rozwiązania.

Doradcami Info Bazy są Angelika Zima i Dorota Niklas – licencjonowani doradcy zawodowi specjalizujący się w problematyce zatrudniania osób niepełnosprawnych, ich funkcjonowaniu na chronionym otwartym rynku pracy, przygotowywania, wdrażania i realizacji Indywidualnych Programów Rehabilitacyjnych.

Aby uzyskać wsparcie naszych ekspertów, wystarczy wypełnić i przesłać do Info Bazy odpowiedni formularz znajdujący się na stronach serwisu Baza-Wiedzy.pl. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą.

Odwiedź serwis Baza-Wiedzy.pl.

dodano: 2009-07-10 10:29Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.