.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Turnusy rehabilitacyjne i sanatoria w bazie-wiedzy.pl

Info Baza (2010-06-07), autor: Info Baza

Serwis Baza-wiedzy.pl uruchomił nowy dział rehabilitacja.baza-wiedzy.pl skierowany do osób poszukujących informacji na temat dostępnych turnusów rehabilitacyjnych w odniesieniu do konkretnych schorzeń.

Na łamach serwisu każda zainteresowana osoba znajdzie ośrodek spełniający zakładane kryteria, sprawdzi dostępność wolnych miejsc w wybranym przez siebie okresie oraz dokona wstępnej rezerwacji. Serwis został tak zaprojektowany aby umożliwić komunikację pomiędzy organizatorami – ośrodkami organizującymi turnusy a osobami korzystającymi z tej formy rehabilitacji.Portal cechuje się dużą przejrzystością oraz przydatnymi możliwościami takimi jak: wyszukiwanie po profilach leczenia, rodzajach turnusów rehabilitacyjnych, położeniu dostępnych w danym czasie ośrodków wraz z mapą dojazdu. Portal swoim zasięgiem obejmuje cały obszar Polski. Dodatkowo informacja o turnusach i ośrodkach zawarta na portalu rehabilitacja.baza-wiedzy.pl dociera do ponad 2000 skupionych wśród portalu baza-wiedzy.pl zakładów pracy chronionej, zakładów z otwartego rynku pracy zatrudniających osoby niepełnosprawne oraz do większości działających w Polsce MOPS, które również udzielają informacji interesowanym osobom.
dodano: 2010-06-07 08:06Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.