.
W bazie wiedzy znajduje się  3960  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Firma Info Baza Sp. z o.o. podpisała umowę na przebudowę oraz rozwijanie serwisu www.thermoking.com.pl dla Firmy TT Thermo King sp. z o.o.

Firma TT-Thermo King założona w roku 1997, jest dealerem amerykańskiej firmy Thermo King, która od 1938 roku jest czołowym producentem agregatów chłodniczych do środków transportu. Urządzenia te (agregaty chłodnicze i grzewcze do pojazdów drogowych i kolejowych, kontenerów morskich oraz systemy klimatyzacji dla komunikacji pasażerskiej - drogowej i kolejowej) powstają w 13 fabrykach działających w 10 krajach świata. Oparte na innowacyjnych technologiach i patentach bezpiecznych dla środowiska, cechują się niezawodnością, prostotą obsługi, zaawansowaniem technologicznym oraz niskimi kosztami eksploatacji, długimi okresami gwarancji i międzynaprawczymi. Do dziś na całym świecie zainstalowano ich ponad milion. Firma dostarcza swoje produkty przez doskonale zorganizowaną i rozbudowaną sieć dealerską działającą w ponad 80 krajach. Jej wsparciem jest najlepiej zorganizowana w branży sieć serwisowa ponad 700 autoryzowanych stacji na całym świecie. W Polsce urządzenia chłodnicze Thermo King mają 70% udziału w rynku.


Firma TT-Thermo King Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą agregatów i części zamiennych oraz serwisowaniem produktów Thermo King. Centrala mieści się w Warszawie (Wypędy), serwisy i biura handlowe znajdują się też w Poznaniu, Rawie Mazowieckiej, Lublinie i Białymstoku. Zatrudnionych jest ponad 50 pracowników. Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Thermo King w województwach: mazowieckim, wielkopolskim, łódzkim, świętokrzyskim, lubelskim i podlaskim. To powierzchniowo 50% kraju, co daje nam pozycję największego dealera Thermo King w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

dodano: 2010-08-16 12:16Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.