.
W bazie wiedzy znajduje się  3960  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Dofinansowanie do wynagrodzeń

Info Baza (2010-08-18), autor: Info Baza

Dofinansowanie do wynagrodzeń „starych” pracowników – ostanie wyjaśnienia PFRON

Zatrudniłem pracownika od stycznia 2008 r., który w trakcie trwania zatrudnienia uzyskał i dostarczył mi orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Czy mogę ubiegać się o dofinansowanie na takiego pracownika?
zobacz więcej »


Wzorcowa dokumentacja kadrowa, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków oraz rozrachunki z ZUS i PFRON w procesie zatrudniania i pracy pracowników, w tym pracowników niepełnosprawnych – praktyczne wyjaśnienia najważniejszych problemów

Szkolenia w Poznaniu (26 sierpnia) i Bydgoszczy (27 sierpnia)
zobacz więcej »


Firmy zatrudniające niepełnosprawnych dostaną popowodziowe wsparcie

Szczególną opieką ustawa powodziowa objęła zakłady, które mają w swoich załogach pracowników niepełnosprawnych. Mogą one liczyć m.in. na dopłaty i umorzenia spłat pożyczek – czytamy w Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »


Listu kurierem nie wyślesz

Urząd Komunikacji Elektronicznej chce ścigać prywatnych operatorów pocztowych za przesyłki z doklejonym ciężarkiem - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". W ten sposób obchodzą oni przepisy i mogą działać taniej niż państwowa poczta.
zobacz więcej »


Flaga to nie koszt

Jak informuje Rzeczpospolita, dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie w interpretacji nr TPPB5/423-255/10-4/PS uznał że zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy o CIT kosztami uzyskania przychodów są koszty poniesione w celu ich osiągnięcia lub zachowania albo zabezpieczenia źródeł przychodów. Dopiero od wydatków spełniających te kryteria ustawa wprowadza wyjątki w postaci wyliczenia wydatków niebędących kosztami.
zobacz więcej »


Bogaci, dołóżcie do rent

Renty zmaleją – taki będzie efekt reformy rentowej. Rząd powinien zaproponować program, który pomoże chorym odzyskać zdrowie i zdolność do pracy – czytamy w Gazecie Wyborczej.
zobacz więcej »


Środki na rozpoczęczie działalności gospodarczej: zasady rozliczeń ustal ze wspierającym

– Otrzymałem wsparcie na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej wraz z pomocą pomostową w wysokości 1200 zł miesięcznie. Chciałem się upewnić: na jakie wydatki mogę przeznaczyć to drugie wsparcie i jak je rozliczyć, jeżeli firmę prowadzę w domu – pyta czytelnik Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »


Podatnik nie może ponosić skutków braku działań fiskusa

Opieszałość organu podatkowego stanowiąca przyczynę przedłużenia postępowania podatkowego nie może być kwalifikowana jako uzasadniona przyczyna przedłużenia terminu zabezpieczenia – czytamy w Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »


Odpowiedzialny biznes to nie tylko troska o aktualnie zatrudnionych

Dotacje unijne pomagają nie tylko przedsiębiorcom rozwijającym swą działalność, ale również tym, którzy z różnych przyczyn muszą ją reorganizować czy nawet likwidować. Zwłaszcza gdy chodzi o zwalnianych pracowników – czytamy w Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »

dodano: 2010-08-18 12:05







Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.