.
W bazie wiedzy znajduje się  3960  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Szanowni Państwo.
W związku z kończącym się terminem (30 listopada br.) złożenia wniosku o refundację dodatkowych kosztów zatrudnienia do oddziałów PFRON, zachęcamy wszystkie firmy, które nie przygotowały jeszcze wniosków o skorzystanie z automatycznego generatora, z którego korzysta kilkaset firm posiadających status ZPCH.

Każda firma, która złoży zamówienia do 30 listopada 2011, otrzyma możliwość zakupu generatora w promocyjnej cenie 150 PLN (standardowa cena 250 PLN).

generatorPFRON_1.JPGInformacje na temat refundacji dodatkowych kosztów zatrudnienia:

ZPChr mogą w 2012 r. uzyskać dodatkowe pieniądze z racji zatrudniania osób niepełnosprawnych - informuje Rzeczpospolita.

ZPChr mogą w 2012 r. uzyskać dodatkowe pieniądze z racji zatrudniania osób niepełnosprawnych w postaci refundacji kosztów budowy, rozbudowy obiektów, pomieszczeń zakładu, transportowych i administracyjnych oraz dofinansowania w wysokości do 50 proc. oprocentowania zaciągniętych kredytów bankowych pod warunkiem wykorzystania ich na cele związane z rehabilitacją zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych.

Aby ubiegać się o refundacji kosztów, wniosek musi trafić do oddziału PFRON do 30 listopada 2011 r.

Więcej w Rzeczpospolitej z 16 listopada 2011 r.


dodano: 2011-11-24 08:15Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.