.
W bazie wiedzy znajduje się  3960  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Nowy raport dostępny w aplikacji EXPERT

Info Baza (2010-03-03), autor: Info Baza

Szanowni Państwo,

Dnia 04.03.2010 wdrożyliśmy w aplikacji Expert nową funkcjonalność. W zakładce „Raport” znajdą Państwo opcję „Raport statystyczny”. Opcja ta pozwala państwu na wygenerowanie raportu zawierającego dane o zatrudnieniu lub dofinansowaniu za dowolny okres (miesiąc, kwartał lub rok) dla poszczególnych stopni niepełnosprawności. Dodatkowo mogą Państwo przeanalizować powyższe dane na wykresach.
 
1
 
2
 
3
 

dodano: 2010-03-03 16:00Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.