.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

MPiPS: zmiany w ustawie o rehabilitacji najpóźniej od lutego 2011 roku

Jak informuje POPON, w dniu 30 czerwca 2010 r. odbyło się spotkanie członków Krajowej Rady Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych, z Ministrem Jarosławem Dudą – Pełnomocnikiem Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, Prezesem PFRON Wojciechem Skibą oraz Dyrektorem BON Teresą Hernik.
zobacz więcej »


Przerwa techniczna

Info Baza informuje, że uwagi na konieczne zmiany konfiguracji serwerów w sobotę (3 lipca) i niedzielę (4 lipca) utrudniony może być dostęp do serwisów: www.baza-wiedzy.pl, www.dofinansowania.pl i www.zpchrpro.pl.
Za utrudnienia przepraszamy.Sejm uchwalił specustawę powodziową

Na posiedzeniu w dniu 24 czerwca br. uchwalona została oczekiwana przez polskich pracodawców ustawa o szczególnych rozwiązaniach związanych z usuwaniem skutków powodzi z maja i czerwca 2010 r.
zobacz więcej »


Nowa klasyfikacja zawodów: zmiany w zawodach związanych z rachunkowością

Jak informuje Dziennik Gazeta Prawna, 1 lipca weszło w życie rozporządzenie ministra pracy i polityki społecznej z 27 kwietnia 2010 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania (Dz.U. nr 82, poz. 537).
zobacz więcej »


Zatrudnienie po urlopie macierzyńskim

Jak czytamy w Rzeczpospolitej, pracownicę powracającą z urlopu macierzyńskiego lub urlopu na warunkach macierzyńskiego, z dodatkowego urlopu macierzyńskiego lub dodatkowego urlopu na warunkach urlopu macierzyńskiego, a także pracownika powracającego z urlopu ojcowskiego pracodawca musi dopuścić do pracy na dotychczasowym stanowisku.
zobacz więcej »


Zapalisz w firmie i szef nic ci nie zrobi

Firmy nie mogą zabronić pracownikom korzystania z e-papierosów w czasie pracy. Wprowadzenie takiego zakazu ograniczyłoby ich prawa.
zobacz więcej »


Jak przygotować się do prawidłowego naliczania opłaty produktowej w 2010 r.? 

Szkolenia w Poznaniu i Warszawie
zobacz więcej »


Czy dane podatników trafią do Ministerstwa Finansów?

Minister finansów chce przetwarzać dane z PIT. Projekt zmian w ordynacji jest już w Sejmie, ale nowe uprawnienia mogą naruszać konstytucję.
zobacz więcej »


Skarbówka nie sprawdzi gminy

Celowość gospodarowania własnymi środkami finansowymi przez gminy nie podlega kontroli przez urzędy skarbowe – czytamy w Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »


Jaka reforma systemu emerytalnego?

Zreformowanie systemu emerytalnego jest podstawowym wyzwaniem dla polityków w całej Unii – twierdzi Jarosław Bauc, były minister finansów.
zobacz więcej »


dodano: 2010-07-01 11:07Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.