.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Generator Sprawozdania dla WIOŚ oraz Urzędu Marszałkowskiego

Info Baza (2010-07-15), autor: Info Baza

Przedsiębiorcy w terminie do 31 lipca 2010 muszą złożyć sprawozdania i zapłacić za korzystanie ze środowiska za pierwsze półrocze 2010 roku. Dotyczy to większości firm, ponieważ w sprawozdaniach trzeba bowiem uwzględnić również spaliny samochodowe.

Obowiązki sprawozdawcze i finansowe mają wprowadzający zanieczyszczenia do powietrza, gleby i wód. Termin rozliczeń za pierwsze półrocze 2010 roku mija 31 lipca. Po tej dacie nalicza się odsetki w wysokości jak dla zobowiązań podatkowych. Więcej w Rzeczpospolitej z 13 lipca 2010 r.

Firma Info Baza zachęca do skorzystania z Generatora Sprawozdania dla WIOŚ oraz Urzędu Marszałkowskiego, który w znaczny sposób upraszcza pracę oraz pomaga w prawidłowym przygotowaniu danych przekazywanych w sprawozdaniu. Generator posiada aktualne wzory dokumentów oraz wysokość stawek za rok 2010 oraz poprzednie.
 
1
 
2
 
3
 
Koszt zakupu podstawowej wersji Generatora dla małych i średnich przedsiębiorstw do 31 lipca 2010 r. już od 90 PLN. Zachęcamy do zapoznania się z wersją demonstracyjna Generatora Sprawozdań.

 

Zespół Info Baza
 
 
dodano: 2010-07-15 12:45Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.