.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Czy nowelizacja ustawy uratuje budżet PFRON?

Info Baza (2010-09-17), autor: Info Baza

logo
» NEWSLETTER « » CALL CENTER «

<~!--poczatek--> Czy nowelizacja ustawy uratuje budżet PFRON?

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz planuje ogólnopolską kampanię reklamową, ponieważ nie chce, by PFRON płacił dofinansowania firmom zatrudniającym ludzi z lekką niepełnosprawnością – donosi Gazeta Wyborcza.
zobacz więcej »

Cała Prawda o Zatrudnieniu Osób Niepełnosprawnych w Polsce w Roku 2009 !

W perspektywie zapowiadanej kolejnej nowelizacji Ustawy o Rehabilitacji ..., w której proponowane zmiany odbijają się szerokim echem przede wszystkim wśród pracodawców osób niepełnosprawnych, szczególnie tych z chronionego rynku pracy, ale również wśród samych zatrudnionych osób niepełnosprawnych mocno zaniepokojonych zarówno losem zatrudniających je firm, ale przede wszystkim własnym. Z uwagi na powyższe, specjaliści Firmy monitorującej rynek pracy dla osób niepełnosprawnych zarówno na chronionym, jak i otwartym rynku pracy publikują Raport Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych w Roku 2009.
zobacz więcej »

Spadło przeciętne miesięczne wynagrodzenie: Lista płac ze zmienionymi wskaźnikami

Jak czytamy w Rzeczpospolitej minimalne miesięczne wynagrodzenia młodocianych osób, zatrudnionych na umowach o pracę w celu przygotowania zawodowego, wynoszą od 1 września do końca listopada 2010 roku...
zobacz więcej »

Prawo zamówień publicznych - nowelizacja ustawy

Jakich dokumentów można żądać od wykonawców zamówień publicznych zgodnie ze styczniową nowelizacją ustawy – Prawo zamówień publicznych – wyjaśnia w Dzienniku Gazecie Prawnej, ekspert PZP Andrzej Malenda.
zobacz więcej »

„STUDENT II – kształcenie ustawiczne osób niepełnosprawnych” – Procedury, formularze, terminy

Jak informuje Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w komunikacie z 15 września 2010 r., decyzją Rady Nadzorczej PFRON wprowadzone zostały zmiany do programu „STUDENT II – kształcenie ustawiczne osób niepełnosprawnych”.
zobacz więcej »

Emerytury z OFE mają być wyższe

Rząd zmieni sposób, w jaki oszczędza na emeryturę w OFE 15 mln Polaków. Ma to zwiększyć nasze emerytury. 65-latek zarabiający średnią pensję zyska 200 zł miesięcznie.
zobacz więcej »

Zastosujesz bonifikatę, jeśli masz odpowiednią kasę fiskalną

Aby móc obniżyć ceny w celu przyciągnięcia klientów, trzeba mieć odpowiednie oprogramowanie kasy fiskalnej, dostosowane do obowiązujących przepisów, tak wynika z interpretacji Izby Skarbowej w Warszawie z 5 sierpnia 2010 r. - czytamy w Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »

Gdzie pośrednik powinien rozliczyć się z VAT

Zgodnie z obecnym brzmieniem art. 28b ustawy o VAT, gdy usługobiorcą jest podatnik VAT, miejscem świadczenia usług jest miejsce, w którym usługobiorca ten posiada siedzibę.
zobacz więcej »

Mniejszy podatek od mieszkania

Opłaty poniesione w spółdzielni mieszkaniowej uszczuplają daninę od późniejszego zbycia nieruchomości.
zobacz więcej »

Jaki kurs przyjąć dla zarachowania przychodów i kosztów w walucie obcej

Przepisy szczegółowo regulują, jaki kurs waluty należy przyjąć do przeliczenia przychodów i kosztów podatkowych oraz określenia różnic kursowych. Niemniej mogą się tu pojawić pewne problemy – informuje Rzeczpospolita.
zobacz więcej »
 
dodano: 2010-09-17 12:01Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.