.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Nowy serwis www.wypoczynekirehabilitacja.pl

Info Baza (2011-01-27), autor: Info Baza

Firma Info Baza Sp. z o.o. uruchomiła nowy serwis  www.wypoczynekirehabilitacja.pl  skierowany do osób poszukujących informacji na temat dostępnej bazy ofert w zakresie wypoczynku jak również rehabilitacji w tym ofert turnusów rehabilitacyjnych.

Na łamach serwisu www.wypoczynekirehabilitacja.pl każda zainteresowana osoba znajdzie ośrodek spełniający zakładane kryteria, sprawdzi dostępność wolnych miejsc w wybranym przez siebie okresie oraz dokona wstępnej rezerwacji. Serwis www.wypoczynekirehabilitacja.pl został tak zaprojektowany aby umożliwić komunikację pomiędzy obiektami turystycznymi i rehabilitacyjnymi w tym z organizatorami –turnusów rehabilitacyjnych a osobami szukającymi ofert w wymienionych zakresach.

Portal www.wypoczynekirehabilitacja.pl cechuje się dużą przejrzystością oraz przydatnymi możliwościami takimi jak: wyszukiwanie po profilach leczenia, rodzajach turnusów rehabilitacyjnych, położeniu geograficznym dostępnej bazy wypoczynkowo – rehabilitacyjnej dostępnych w danym czasie wraz z mapą dojazdu. Portal www.wypoczynekirehabilitacja.pl swoim zasięgiem obejmuje cały obszar Polski. Dodatkowo informacja o turnusach i ośrodkach zawarta na portalu www.wypoczynekirehabilitacja.pl dociera do ponad 2000 skupionych wśród portalu baza-wiedzy.pl zakładów pracy chronionej, zakładów z otwartego rynku pracy zatrudniających osoby niepełnosprawne oraz do większości działających w Polsce MOPS, które również udzielają informacji interesowanym osobom.

 
dodano: 2011-01-27 12:36Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.