.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Szkolenia w czerwcu i lipcu

Info Baza (2011-05-31), autor: Info Baza

Centrum Szkolenia Info Baza serdecznie zaprasza na czerwcowe i lipcowe propozycje szkoleniowe

1. Problemy zawierania i rozwiązywania umów o pracę, prowadzenia dokumentacji pracowniczej oraz rozrachunki z pracownikami po zmianach prawa w związku ze zbliżającym się końcem obowiązywania ustawy antykryzysowej

zobacz więcej »

Szkolenie we Wrocławiu w dniu 21 lipca 2011 r.

Prowadzący
Marzena Ignasiak – dyrektor działu kadr i płac w dużej firmie (ponad 2000 pracowników), gdzie od kilku lat całościowo nadzoruje sprawy kadrowe, obliczanie płac, oraz rozliczenia z ZUS i PFRON. Doświadczona i uznana wykładowczyni.2.
Praktyka rozliczania podatku VAT w 2011 r. po zmianach ustaw i rozporządzeń wykonawczych, z uwzględnieniem ostatnich interpretacji Izb Skarbowych, wyjaśnień Ministerstwa Finansów oraz wyroków sądów administracyjnych

zobacz więcej »

Szkolenie w Poznaniu w dniu 2 czerwca 2011 r.

Prowadzący
Jacek Pukaluk – doświadczony doradca podatkowy (nr wpisu 09964), znający również dobrze problematykę rozwiązań księgowych dotyczących podatków. Od 7 lat prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego, wcześniej przez kilka lat pracował w firmach „wielkich czwórki”. Sprawdzony wykładowca, autor publikacji w prasie fachowej.3. Problemy rozliczania dofinansowań i refundacji z PFRON  w firmach zatrudniających osoby niepełnosprawne

zobacz więcej »

Szkolenia w Gdańsku (16 czerwca 2011 r.), Poznaniu (22 czerwca), Krakowie (22 lipca)

Prowadzący
Marzena Ignasiak  – dyrektor działu kadr i płac w dużej firmie (ponad 2000 pracowników), gdzie od kilku lat całościowo nadzoruje sprawy kadrowe, obliczanie płac, oraz rozliczenia z ZUS i PFRON. Doświadczona i uznana wykładowczyni.

Sławomir Dąbek – ekspert firmy Info Baza. Od kilku lat współpracuje z pracodawcami udzielając pomocy podczas pozyskiwania i rozliczania dofinansowań i refundacji z PFRON. Współtwórca aplikacji Expert.


4. Rozliczanie opłat za korzystanie ze środowiska w I półroczu 2011 r.

zobacz więcej »

Szkolenia w Poznaniu (7 czerwca 2011 r.), Wrocławiu (8 czerwca), Katowicach (16 czerwca), Krakowie (17 czerwca), Warszawie (20 czerwca)

Prowadząca
Kamila Kaczmarek – specjalista zajmujący się opłatami za korzystanie ze środowiska. Członek zespołu do spraw opłat za korzystanie ze środowiska Urzędu Marszałkowskiego. Absolwentka Akademii Rolniczej oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

REKOMENDOWANE SERWISY
| www.baza-wiedzy.pl | www.dofinansowania.pl | www.zpchrpro.pl | www.szkolenia.info-baza.pl | www.oplatazasrodowisko.pl |
 

Info Baza sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 17, 62-300 Września
tel.: (0-61) 640 23 20, faks: (0-61) 640 23 20 w. 25, e-mail: biuro@info-baza.pl
Spółka jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu,
w XXI Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem
KRS 0000245168; NIP 789-16-53-574
dodano: 2011-05-31 08:05Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.