.
W bazie wiedzy znajduje się  3960  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

ZUS podał, ile wolno dorobić do świadczeń

Info Baza (2011-06-03), autor: Info Baza

logo
» NEWSLETTER: 3 czerwca 2011 r. «

ZUS podał, ile wolno dorobić do świadczeń

Niepełnosprawny zarabiający w tym kwartale więcej niż 1039,90 zł nie otrzyma renty socjalnej – informuje Rzeczpospolita.
zobacz więcej »


Od kiedy pracownik niepełnosprawny zyskuje przywileje

Od 1 czerwca br. inwalida zyskuje przywileje dopiero po tym, gdy przedstawi w firmie orzeczenie o niepełnosprawności – informuje Rzeczpospolita.
zobacz więcej »


Pies asystujący niepełnosprawnej osobie musi mieć certyfikat

Maksymalnie 630 zł refundacji może otrzymać instytucja, która wydała certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia dla psa asystującego osobie niepełnosprawnej – donosi Dziennik Gazeta Prawna.
zobacz więcej »


Zgoda szefa na prywatne wyjście z firmy nie jest utożsamiana z poleceniem służbowym

Przerwanie wykonywania zwykłych zadań służbowych, aby załatwić osobistą sprawę, niweczy związek z pracą. Wtedy podwładnemu odszkodowanie za nieszczęśliwe zdarzenie się nie należy – informuje Rzeczpospolita.
zobacz więcej »


Długi z firmy nie wykluczają udzieleniu podatnikowi ulgi

Pochodzenie zaległości podatkowych z działalności gospodarczej nie oznacza automatycznie braku ulgi w ich spłacie - tak orzekł WSA w Łodzi.
zobacz więcej »


Pracownik, który chce skorzystać z dodatkowego urlopu, musi poinformować o niepełnosprawności

Od 1 czerwca 2011 r. uprawnienia pracownika z tytułu niepełnosprawności, w tym prawo do dodatkowego urlopu wypoczynkowego, przysługują dopiero od dnia wliczenia go do stanu zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Z reguły następuje to od daty przedstawienia pracodawcy orzeczenia potwierdzającego niepełnosprawność – czytamy w Dzienniku Gazecie Prawnej.
zobacz więcej »


Skutki odwlekania upadłości

Jeżeli wniosek o ogłoszenie upadłości nie został złożony, trzyletni termin na wystąpienie o zakaz działalności gospodarczej dla menedżera bankruta zaczyna biec dwa tygodnie od zaprzestania regulowania długów – czytamy w Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »

dodano: 2011-06-03 10:32Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.