.
W bazie wiedzy znajduje się  3960  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Efekty kontroli zwolnień

Info Baza (2011-08-24), autor: Info Baza

logo
» NEWSLETTER: Środa, 24 sierpnia 2011 r. «

Efekty kontroli zwolnień

W I półroczu tego roku ZUS wstrzymał bądź zawiesił wypłatę świadczeń chorobowych na kwotę blisko 75,5 mln zł. Jest to wynik prowadzonej od lat kontroli zwolnień lekarskich.
zobacz więcej »


Podstawą zastępowania pracowników nie musi być umowa o pracę

Wakacje to okres, w którym w wielu firmach wzmaga się rotacja pracowników. Są też szczególne branże, jak turystyka czy gastronomia, w których letnie dni to czas wzmożonego popytu na usługi. Oznacza to konieczność sezonowego zwiększenia zatrudnienia – czytamy w Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »


Jak i kiedy poprawiać błędy w księgach rachunkowych

Sporządzenie rocznego sprawozdania finansowego łączy się z zamknięciem ksiąg rachunkowych. Polega to na nieodwracalnym wyłączeniu możliwości dokonywania w nich zapisów – czytamy w Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »


Czy świadczący usługę powinien płacić za używanie rzeczy klienta?

Czy należy ustalić wynagrodzenie, jakie usługodawca uiszczałby zleceniodawcy w związku z używaniem do pracy infrastruktury biurowej zleceniodawcy, tak aby żadna ze stron umowy nie poniosła jakichkolwiek negatywnych skutków podatkowych?
zobacz więcej »


ZUS udziela porad na portalu dla emerytów

ZUS nawiązał współpracę z portalem internetowym dla emerytów. Co miesiąc na stronie http://www.dlaemeryta.pl/ publikowane będą materiały dotyczące świadczeń emerytalnych. Ponadto eksperci ZUS będą udzielać telefonicznych porad czytelnikom serwisu. Najbliższy dyżur odbędzie się w poniedziałek 29 sierpnia.
zobacz więcej »

dodano: 2011-08-24 07:54Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.