.
W bazie wiedzy znajduje się  3967  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

logo
» NEWSLETTER: Czwartek, 1 września 2011 r. «

Prawidłowe ewidencjonowanie i wydatkowanie środków zfron

Prawidłowe ewidencjonowanie i wydatkowanie środków zfron w świetle nowelizacji ustawy o rehabilitacji. Bieżące problemy związane z zarządzaniem funduszem w związku z obowiązkiem zwrotu niewykorzystanych do końca 2011 r. kwot– kontrole wykorzystania środków zfron, w tym najczęściej kontrolowane obszary. Szkolenia w: Poznaniu (15 września 2011 r.), Bydgoszczy (16 września), Wrocławiu (22 września), Katowicach (23 września), Rzeszowie (26 września), Krakowie (27 września), Olsztynie (6 października), Gdańsku (7 października), Warszawie (13 października), Łodzi (14 października)
zobacz więcej »


Więcej będzie można dorobić do renty socjalnej

Ponad 2,4 tys. miesięcznie będzie mogła dorobić osoba pobierająca rentę socjalną. Dotychczas nie mogło to być więcej niż 1039,90 zł. Nowe przepisy wprowadza uchwalona 30 sierpnia br. przez Sejm nowelizacja ustawy o rencie socjalnej. Ustawą zajmą się teraz senatorowie ma wejść w życie od 1 stycznia 2012 r. - czytamy w Dzienniku Gazecie Prawnej.
zobacz więcej »


Reforma mundurówek dopiero po wyborach

Jak donosi Dziennik Gazeta Prawna Rząd i związki zawodowe poinformowały, że przerywają rozmowy na temat reformy emerytur mundurowych na czas kampanii.
zobacz więcej »


Nie ma dobrej metody przeliczania pensji ustalonej w obcej walucie na złote

Pracownik ma pensję ustaloną w euro. Pieniądze są wypłacane za dany miesiąc 26 dnia tego miesiąca. Choć przepisy każą przeliczać wynagrodzenie po kursie obowiązującym na dzień przed jego wypłatą, to my robimy to na tydzień wcześniej. Wtedy bowiem naliczamy pobory wszystkim pracownikom. Czy urzędy skarbowe albo ZUS mogą to kwestionować? I co uwzględnić w podstawie wymiaru wynagrodzenia chorobowego w takiej sytuacji: średnią zsumowanych poborów w euro przeliczoną po bieżącym kursie na złote? W sierpniu zatrudniony chorował 10 dni - pyta czytelnik Rzeczpospolitej
zobacz więcej »

dodano: 2011-09-01 08:29Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by Info Baza Solution sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.