.
W bazie wiedzy znajduje się  3961  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

logo
» NEWSLETTER: Poniedziałek, 5 września 2011 r. «

Zakład aktywności zawodowej sfinansuje szkolenia pracowników i wymieni maszyny za pieniądze z PFRON

Gmina, powiat lub organizacja pozarządowa, które prowadzą zakład aktywności zawodowej, będą mogły za pieniądze zgromadzone w zakładowym funduszu aktywności sfinansować wydatki związane z zakupem i naprawą sprzętu rehabilitacyjnego oraz leków i środków medycznych dla pracujących w nich niepełnosprawnych - czytamy w Dzienniku Gazecie Prawnej.
zobacz więcej »


Prawidłowe ewidencjonowanie i wydatkowanie środków zfron

Prawidłowe ewidencjonowanie i wydatkowanie środków zfron w świetle nowelizacji ustawy o rehabilitacji. Bieżące problemy związane z zarządzaniem funduszem w związku z obowiązkiem zwrotu niewykorzystanych do końca 2011 r. kwot– kontrole wykorzystania środków zfron, w tym najczęściej kontrolowane obszary. Szkolenia w: Poznaniu (15 września 2011 r.), Bydgoszczy (16 września), Wrocławiu (22 września), Katowicach (23 września), Rzeszowie (26 września), Krakowie (27 września), Olsztynie (6 października), Gdańsku (7 października), Warszawie (13 października), Łodzi (14 października)
zobacz więcej »


Zwrot kosztów za młodocianego pracownika

Pracodawcom młodocianych przysługuje zwrot niektórych kosztów ich zatrudnienia. Chodzi o refundację wynagrodzeń i odprowadzanych od nich składek na ubezpieczenia społeczne.
zobacz więcej »


Dofinansowanie prac interwencyjnych objęte PIT

Otrzymany zwrot kosztów zatrudnienia bezrobotnego jest przychodem podlegającym opodatkowaniu na podstawie art. 14 ust 2 ustawy o PIT - czytamy w Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »


Po niesłusznej decyzji ZUS można się sądzić

Jeśli organ rentowy zinterpretuje przepisy o obowiązku opłacania składek inaczej, niż chciał przedsiębiorca, ten ostatni może się od tej decyzji odwołać do sądu pracy i ubezpieczeń społecznych - czytamy w Rzeczpospolitej
zobacz więcej »

dodano: 2011-09-05 07:59Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.