.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Baza Firm mających prawo do wystawiania informacji o kwocie obniżenia wpłat na PFRON – szansą na nowe kontrakty w roku 2012.

Zgodnie z treścią art. 22 ust. 1 ustawy o rehabilitacji (…) obowiązkowe wpłaty na Fundusz ulegają obniżeniu z tytułu zakupu usługi, z wyłączeniem handlu lub produkcji pracodawcy zatrudniającego co najmniej 25 pracowników w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy, który osiąga wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych będących: osobami niepełnosprawnymi zaliczonymi do znacznego stopnia niepełnosprawności lub osobami niewidomymi, psychicznie chorymi lub upośledzonymi umysłowo, lub osobami z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi lub epilepsją – zaliczonymi do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności w wysokości co najmniej 30%.

Przedsiębiorcy zobowiązani do wpłat na PFRON chętnie szukają rozwiązań umożliwiających im obniżenie comiesięcznych wpłat.

Zespół Info-Baza przeprowadzając audyty wśród aktualnych klientów stworzył bazę przedsiębiorców zobowiązanych do obowiązkowych wpłat na PFRON. W tym celu weryfikuje listę
Firm będących lub byłych ZPCHR, które mają prawo do wystawiania informacji o kwocie obniżenia wpłat na Fundusz w celu kojarzenia potencjalnych partnerów biznesowych B2B (business to
business).

Każda z Firm, która posiada uprawnienia do wystawiania zaświadczeń obniżających obowiązkowe wpłaty i jest zainteresowana bezpłatnym nawiązaniem współpracy z nowymi kontrahentami prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Wypełnij formularz

Z poważaniem
Zespół Info-Baza 
dodano: 2012-09-05 10:45Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.