.
W bazie wiedzy znajduje się  3960  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Komunikat Zarządu Spółki Info Baza

www.ckppip.edu.pl (2013-04-05), autor: Info Baza

W dniu 5 kwietnia 2013 Centrum Szkoleń Spółki Info Baza wygrało postępowanie przetargowe  dla Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie na zorganizowanie warsztatów oraz konferencji „Profesjonalne pielęgniarstwo systemu ratownictwa medycznego w Polsce” – wsparcie kształcenia podyplomowego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – realizowanego w latach 2009 - 2015;

 Źródło: www.ckppip.edu.pl

dodano: 2013-04-05 15:19Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.