.
W bazie wiedzy znajduje się  3967  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Ponad 130 placówek zapewni rehabilitację po COVID-19

Dziennik Gazeta Prawna (2021-05-06), autor: Agata Szczepańska, oprac.: GR

W uzdrowisku, gabinecie fizjoterapeuty, a nawet w domu - program rehabilitacji po przebytej chorobie COVID-19 został rozszerzony i - zgodnie z wykazem opublikowanym przez NFZ - obejmuje ponad 130 lecznic, oferujących różne formy usług – donosi Dziennik Gazeta Prawna.
 
Fundusz zapowiada, że lista placówek świadczących rehabilitację postcovidową będzie aktualizowana. Obecnie obejmuje lecznice i gabinety ze wszystkich województw; w większości jest ich po kilka lub kilkanaście, najwięcej w Małopolsce - aż 27. Wykaz można znaleźć na stronie: www.nfz.gov.pl
 
Rehabilitacja przeznaczona jest dla pacjentów z utrzymującą się dusznością, która poważnie utrudnia normalne funkcjonowanie. Z usług w domu mogą skorzystać osoby, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Konieczne jest skierowanie wystawiane pacjentowi przez lekarza (na podstawie określonych wskaźników), po zakończeniu leczenia związanego z chorobą COVID-19. Program gwarantuje od dwóch do sześciu tygodni kompleksowej rehabilitacji, a można do niego dołączyć w ciągu 12 miesięcy od zakończenia leczenia lub nie później niż po sześciu miesiącach w przypadku rehabilitacji domowej lub w gabinecie fizjoterapeutycznym.

Więcej w Dzienniku Gazecie Prawnej z 6 maja 2021 r. 
dodano: 2021-05-07 10:24Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry G.R.


designed by Info Baza Solution sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.