.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Info Baza i Allegro tworzą nowy serwis ogłoszeniowy dotyczący rynku pracy

Biuro Prasowe Info Baza (2009-05-22), autor: Mieszko Czarnecki

Nowo przygotowywany przez Allegro serwis otoPraca.pl zastąpi funkcjonujący do tej pory portal pracaAllegro.pl. Obecnie przygotowywane przedsięwzięcie pozwoli na jeszcze szersze i dokładniejsze wypełnienie oczekiwać, jakie przez portalem stawiali Internauci. Uruchomione zostaną subkonta dla poszczególnych użytkowników, indywidualizacja profili, możliwość korzystania z ustawień i danych dostępowych w otoPraca.pl, z jakich korzystał użytkownik Allegro.pl.

Wydzielonym serwisem będzie sekcja poświęcona osobom niepełnosprawnych i ich zatrudnianiu. Specjaliści i eksperci z Info Bazy przygotowywać będą adresowane zarówno do potencjalnych pracowników, jak i pracodawców aktualne wiadomości z rynku pracy osób niepełnosprawnych, informacje o obowiązujących i przygotowywanych przepisach, wartościowe i praktyczne porady dla pracujących i poszukujących pracy.

Specjalistyczny serwis branżowy poświecony zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, uzyskiwaniu i rozliczaniu przez pracodawców wynikającej z tego pomocy publicznej, innym tematom związanym z kwalifikowanym rynkiem pracy – www.baza-wiedzy.pl - prowadzimy od wielu lat. Odwiedza go codziennie ponad 3 500 dziennie. Nasi eksperci publikują w „Rzeczpospolitej”, „Gazecie Prawnej” i innych wydawnictwa. Mamy bardzo dużą wiedzę w tym zakresie – mówi Ireneusz Suszek, prezes Info-Bazy. – Kiedy zostaliśmy zaproszeni przez Allegro do współpracy przy przygotowywanym przez nich nowym serwisie, nie wahaliśmy się zbyt długo. Internet to najłatwiejsze i najsprawniejsze narzędzie do odnajdywania i zatrudniania przez świadomych pracodawców bardzo wartościowych pracowników, w tym osoby niepełnosprawne. Także do świadczenia właśnie przez Internet pracy. Niestety, wiedza pracodawców i pracowników nie jest w tym zakresie wystarczająca. Jako specjaliści w tej dziedzinie zatrudniania osób niepełnosprawnych, będziemy ją rozszerzać.

Z usług Info-Bazy korzysta ponad 3 000 pracodawców osób niepełnosprawnych, w tym prawie tysiąc zakładów pracy chronionej – niemal co czwarty w Polsce. Prowadzony przez Info Bazę serwis Baza-Wiedzy.pl odwiedza codziennie ponad 3500 użytkowników. Współpracujące z Info Bazą serwisy otoPraca.pl i pracaAllegro.pl odwiedzało miesięcznie 700 000 internautów.

Odwiedź serwis przygotowywany we współpracy z ekspertami Info Bazy portal otoPraca.pl . Jeszcze więcej branżowych i specjalistycznych informacji znajdziesz w Bazie-Wiedzy.pl .
dodano: 2009-04-15 12:13Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.