.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Premiera Systemu Kancelariusz

Biuro Prasowe Info Baza (2009-05-22), autor: Mieszko Czarnecki

Premiera Systemu Kancelariusz autorstwa spółki Info Baza integratora systemów informatycznych.

Biuo Prasowe Info Baza 09.10.2008

8 października 2008 w trakcie odbywającego się corocznego spotkania Radców Prawnych w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą odbyła się oficjalna premiera Systemu Kancelariusz autorstwa spółki Info Baza integratora systemów informatycznych. Nad nowym System inżynierowie i projektanci spółki we współpracy z wybranymi przedstawicielami kancelarii prawnych pracowali od wielu miesięcy. Na spotkaniu w Kazimierzu Dolnym, System Kancelariusz uczestnikom spotkania prezentowali: Ireneusz Suszek - Prezes Zarządu Spółki, Marzena Urbanowicz - Dyrektor Sprzedaży, Marcin Ralcewicz - Menager Projektu Kancelariusz.


Kancelariusz to nowoczesne narzędzie wspierające pracę kancelarii prawnej. Jest to system klasy ERP (ang. Enterprise Resource Planning), na który składa się zbiór niezależnych, lecz współpracujących ze sobą modułów, służących do wspomagania oraz zarządzania działaniami prowadzonymi w kancelarii.

System został stworzony z myślą o kancelariach małych, jednoosobowych, jak i dużych, które posiadają swoje oddziały w kilku miejscowościach. Podstawowym przeznaczeniem systemu jest wspieranie procesu obsługi klienta oraz zarządzanie czasem pracy kancelarii.

Modułowa architektura Kancelariusza umożliwia ciągłe wzbogacanie systemu o nowe funkcje, a także jego pełne dostosowanie do potrzeb Klienta.

Zarządzanie aplikacją oraz uprawnieniami użytkowników odbywa się poprzez moduły administracyjne, natomiast funkcjonalność systemu skupiona jest w poszczególnych obszarach modułów podstawowych. Klient może uzupełnić funkcjonalność systemu rozszerzając go o szereg dodatkowych modułów. Z punktu widzenie interfejsu użytkownika przechodzenie pomiędzy poszczególnymi elementami jest niezauważalne.

Wszystkie moduły zbudowane są z zastosowaniem tej samej technologii i w oparciu o te same metody projektowania oprogramowania, co sprawia, że tworzą one jednorodny system.

więcej informacji o systemie znajduje się na:www.kancelariusz.pl

dodano: 2008-10-08 22:43Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.