Klient Info-Bazy, Hoop Polska, jeden z największych producentów napojów w Europie Środkowej, rusza z kampanią reklamową promującą swój produkt – napoje Jupi.
W okresie letnim od czerwca do sierpnia, marka Jupi (Hoop Polska) rusza z kampanią outdoorową, bardzo intensywnie będzie również obecna w kinach i w Internecie.
Czerwcowa kampania outdoorowa marki Jupi obejmie 300 billboardów oraz 500 citylightów w ośmiu największych miastach Polski. Również w czerwcu ruszy silna ośmiotygodniowa kampania Jupi w 21 kinach sieci Multikino oraz czterotygodniowa kampania 31 kinach Cinema City i Helios.
Spot kinowy nawiązuje do radości życia, witalności i energii, którą dają owoce zawarte w napojach Jupi. Jednocześnie komunikujemy w nim promocję konsumencką na stronie internetowej.– mówi Łukasz Nowak, Junior Brand Manager marki Jupi.
W kinach Multikino planowane są również działania typu off screen – spotkać będzie można naklejki na podłogach oraz emisje spotów nie tylko na ekranach kinowych. Jupi będzie także jednym ze sponsorów akcji „Summer Promo” w sieci Cinema City.
W ramach letnich aktywności, na stronie www.jupiland.com , Jupi zaplanował promocję konsumencką, ściśle nawiązującą do spotu. Każdy z uczestników może zaprojektować koszulkę przy pomocy narzędzi udostępnionych na stronie, trzy najlepsze projekty zostaną nagrodzone. Nagrodami są notebooki, zaproszenia do kina oraz koszulki ze zwycięskimi projektami. Promocja będzie również wspierana w interencie.
dodano: 2009-06-03 13:28