.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Hoop rusza z kampanią

(2009-06-03), autor: Magellan, oprac.: Biuro Prasowe Info Baza

Klient Info-Bazy, Hoop Polska, jeden z największych producentów napojów w Europie Środkowej, rusza z kampanią reklamową promującą swój produkt – napoje Jupi.

W okresie letnim od czerwca do sierpnia, marka Jupi (Hoop Polska) rusza z kampanią outdoorową, bardzo intensywnie będzie również obecna w kinach i w Internecie.

Czerwcowa kampania outdoorowa marki Jupi obejmie 300 billboardów oraz 500 citylightów w ośmiu największych miastach Polski. Również w czerwcu ruszy silna ośmiotygodniowa kampania Jupi w 21 kinach sieci Multikino oraz czterotygodniowa kampania 31 kinach Cinema City i Helios.

Spot kinowy nawiązuje do radości życia, witalności i energii, którą dają owoce zawarte w napojach Jupi. Jednocześnie komunikujemy w nim promocję konsumencką na stronie internetowej.– mówi Łukasz Nowak, Junior Brand Manager marki Jupi.

W kinach Multikino planowane są również działania typu off screen – spotkać będzie można naklejki na podłogach oraz emisje spotów nie tylko na ekranach kinowych. Jupi będzie także jednym ze sponsorów akcji „Summer Promo” w sieci Cinema City.

W ramach letnich aktywności, na stronie www.jupiland.com , Jupi zaplanował promocję konsumencką, ściśle nawiązującą do spotu. Każdy z uczestników może zaprojektować koszulkę przy pomocy narzędzi udostępnionych na stronie, trzy najlepsze projekty zostaną nagrodzone. Nagrodami są notebooki, zaproszenia do kina oraz koszulki ze zwycięskimi projektami. Promocja będzie również wspierana w interencie.

dodano: 2009-06-03 13:28Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.