.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Jak zarządzać kancelarią?

(2009-06-25), autor: Magellan, oprac.: Biuro Prasowe Info Baza

Nie tylko wiedza i kwalifikacje pozwalają na prowadzenie nowoczesnej kancelarii prawniczej. Trzeba też wiedzieć, jak nią w sposób nowoczesny zarządzać. Dzięki Info Bazie studenci prawa będą mieli szansę się tego dowiedzieć.

W swojej codziennej pracy nowoczesny radca prawny czy adwokat potrzebuje wsparcia przy organizacji obsługi swoich klientów, planowaniu pracy swojej, swoich pracowników i aplikantów, zarządzaniu obiegu dokumentów. Wymaga to od niego do tej pory nie wymaganych umiejętności i kwalifikacji. Powinien bowiem być również dobrym menedżerem. Na szczęście, aby sprostać temu wyzwaniu, stworzone zostały specjalistyczne systemy informatyczne pozwalające na sprawne zarządzanie kancelarią.

Studenci prawa nie mają niestety dostępu do wiedzy z zakresu prowadzenia i zarządzania kancelarią. Podobnie aplikanci i młodzi radcowie czy adwokaci najczęściej zdobywają ją podpatrując swoich patronów czy analizując własne lub cudze w tym zakresie doświadczenia. Nowoczesne systemy informatyczne służące zarządzaniu kancelariami prawnymi to poważny wydatek, stąd młodzi prawnicy i studenci rzadko mogą poznać ich funkcjonowanie. Ale ten problem członkowie ELSY mają już za sobą.

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa i Info Baza, autor specjalistycznych rozwiązań informatycznych, przygotowały specjalną ofertę dla studentów prawa polskich uczelni. Przyszli prawnicy i członkowie seniorzy ELSA mogą korzystać z demonstracyjnych wersji jednego z nielicznych w Polsce systemów zarządzania kancelarią prawną – KANCELARIUSZA.

KANCELARIUSZ autorstwa Info Bazy to kompleksowe narzędzie wspierające pracę radcy prawnego czy adwokata. Składający się z dostosowanych do wymogów praktyków modułów, pozwala na zarządzanie relacjami z klientami, śledzenie prowadzonych spraw i dostęp do związanych z nimi dokumentów, prowadzenie harmonogramu spotkań, rozpraw, posiedzeń. Daje również możliwość nadzorowania stanu rozliczeń z klientami i kontrahentami. Członkowie i seniorzy ELSA mają również dostęp do własnego archiwum prowadzonych spraw, modułu zarządzania pracownikami i korespondencją.

Dzięki Info Bazie i jej systemowi, młodzi prawnicy będą mieli szansę na poznanie nowoczesnego zarządzania kancelarią w praktyce. – Kancelariusz przeznaczony jest zarówno dla małej, jednoosobowej kancelarii, jak i dużych biur, także sieciowych – mówi Ireneusz Suszek, prezes Info Bazy. – Każdy jednak praktyk potrzebuje wiedzieć, jak prawidłowo i wydajnie prowadzić swój biznes. Tej wiedzy na studiach nie zdobędzie, dlatego nasza inicjatywa, by członkowie ELSA i jej seniorzy mogli jak najwcześniej stać się dobrymi menedżerami. Kancelariusz im to umożliwi.

Odwiedź serwis i ściągnij Kancelariusza.


dodano: 2009-06-25 10:16Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.