.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Eko Opłaty – Oferta Specjalna dla Biur Rachunkowych!

Info Baza (2009-10-09), autor: Ireneusz Suszek

Info Baza przygotowała specjalną ofertę skierowaną do Biur Rachunkowych pośrednio lub bezpośrednio związanych z obsługą podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski, w zakresie Systemu „Eko Opłaty” - Ewidencji Opłat za Korzystanie ze Środowiska w firmach, które obsługiwane są przez Państwa Biura.

Program jest aplikacją internetową, zlokalizowaną na serwerach Info Bazy i pozwala na ciągłe korzystanie – 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Procedury i bazy danych zostały zgłoszone przez naszą Firmę do Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, a serwery naszej firmy usytuowane są w jednej z najnowocześniejszych serwerowni w naszym kraju, gdzie znajdują się obok urządzeń czołowych serwisów transakcyjnych oraz społecznościowych działających w Polsce i europie środkowowschodniej.

Stawiając na rozwój i upowszechnienie Systemu Eko Opłaty poszukujemy Biur Rachunkowych, które oprócz prowadzenia księgowości zajmują się również sprawozdawczością w zakresie opłat za korzystanie ze środowiska.

Proponujemy Państwu Zakup specjalnie przygotowanej wersji Systemu, na której możecie Państwo prowadzić ewidencję w opłat za korzystanie ze środowiska dla każdego z obsługiwanych klientów.

Współpraca przyniesie Państwu wiele dodatkowych korzyści, tak jak stały dostęp do informacji związanych z opłatami za korzystanie ze środowiska oraz wielu innych, które zawarliśmy w specjalnie przygotowanym serwisie www.baza-wiedzy.pl.

Po wypełnieniu poniższego formularza przestawimy Państwu szczegółowe informacje:
Formularz »

Zamów wersję demonstracyjną programu »
dodano: 2009-10-09 11:36Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.