.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Dziennik Gazeta Prawna oraz firma Info Baza Sp. z o.o. – twórca oprogramowania „Eko Opłaty”, przygotowały bezpłatną propozycję wsparcia rozliczenia opłat za środowisko za rok 2009, dla tych wszystkich Firm, które nie zdążyły jeszcze przygotować deklaracji dla właściwego Urzędu Marszałkowskiego, do którego ze względu na miejsce wykonywania działalności muszą wysłać sprawozdanie do końca stycznia 2010 r.

Aby pomóc tym firmom, w systemie „Eko Opłaty” przygotowany został specjalny moduł, z którego może skorzystać każdy czytelnik Dziennika Gazety Prawnej przygotowując lub weryfikując rozliczenie za 2009 rok.

Osoby, które zamówią usługę, po zarejestrowaniu się w systemie, otrzymają indywidualny login i hasło do konta w systemie, w którym przygotują sprawozdanie dla Urzędu Marszałkowskiego. Zespół obsługi klienta naszej firmy pomoże Państwu prawidłowo wypełnić formularze oraz wyjaśni ewentualne wątpliwości.

dodano: 2010-01-26 13:09Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.