.
W bazie wiedzy znajduje się  3960  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Dziennik Gazeta Prawna oraz firma Info Baza Sp. z o.o. – twórca oprogramowania „Eko Opłaty”, przygotowały bezpłatną propozycję wsparcia rozliczenia opłat za środowisko za rok 2009, dla tych wszystkich Firm, które nie zdążyły jeszcze przygotować deklaracji dla właściwego Urzędu Marszałkowskiego, do którego ze względu na miejsce wykonywania działalności muszą wysłać sprawozdanie do końca stycznia 2010 r.

Aby pomóc tym firmom, w systemie „Eko Opłaty” przygotowany został specjalny moduł, z którego może skorzystać każdy czytelnik Dziennika Gazety Prawnej przygotowując lub weryfikując rozliczenie za 2009 rok.

Osoby, które zamówią usługę, po zarejestrowaniu się w systemie, otrzymają indywidualny login i hasło do konta w systemie, w którym przygotują sprawozdanie dla Urzędu Marszałkowskiego. Zespół obsługi klienta naszej firmy pomoże Państwu prawidłowo wypełnić formularze oraz wyjaśni ewentualne wątpliwości.

dodano: 2010-01-26 13:09Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.