.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Jak prawidłowo wypełnić informację INF-O-PP

Info Baza (2010-05-12), autor: Info Baza

Jak prawidłowo wypełnić informację INF-O-PP

Zgodnie z komunikatem PFRON z 23 kwietnia 2010 r.,  jesteśmy zobowiązani złożyć razem z wnioskiem Wn-D informację o pomocy publicznej innej niż de minimis. Wątpliwości budzi część E ww. informacji, a w szczególności sformułowanie „informacje o otrzymaniu pomocy w odniesieniu do tych samych kosztów kwalifikowanych...”. Jaka pomoc powinna być wykazana w części E: – jeżeli staram się o dofinansowanie SOD – dofinansowanie  otrzymane w ostatnich 3 czy też 10 latach? Jeżeli należy wykazać inne rodzaje pomocy – proszę o sugestie jakie? – pyta użytkownik działu pytań i odpowiedzi serwisu www.baza-wiedzy.pl.
zobacz więcej »


Moduł „Formularze” w systemie ZPCHR|OR PRO

Atrakcyjne rabaty na zakup narzędzia automatyzującego wypełnianie informacji INF-O-PP dla uczestników szkoleń organizowanych przez Centrum Szkolenia Info Baza
zobacz więcej »


Czas pracy – regulacje prawne, praktyka stosowania przepisów oraz najlepsze rozwiązania w firmach produkcyjnych, usługowych oraz u pracodawców osób niepełnosprawnych
Szkolenia w Poznaniu (17 maja) i Warszawie (28 maja)
zobacz więcej »


Nowelizacja przepisów o zamówieniach publicznych: czy są potrzebne dokumenty dotyczące podwykonawców

Firmy startujące w przetargach boją się, że będą zobowiązane zbierać pliki dokumentów od osób, których nie zatrudniają na stałe.
zobacz więcej »


Detektyw będzie musiał zdać egzamin centralny

Jak czytamy w Rzeczpospolitej, projekt nowelizacji ustawy o usługach detektywistycznych który trafił do Sejmu zakłada wpis do rejestru zamiast zezwolenia na prowadzenie działalności detektywistycznej oraz nowe zasady egzaminowania.
zobacz więcej »


Sąd musi zdecydować, czy osoba niepełnosprawna może pełnić w Polsce funkcję prokuratora

Jak czytamy w Dzienniku Gazecie Prawnej, poruszająca się na wózku inwalidzkim asesor nie została powołana na stanowisko prokuratora. Ale nie zamierza się poddać. Chce walczyć o prawo do pracy w wymiarze sprawiedliwości. Sprawę skierowała do Sądu Okręgowego we Włocławku.
zobacz więcej »


Sytuacja osób niepełnosprawnych – wnioski z badań przeprowadzonych na próbie 100 tys. niepełnosprawnych respondentów

Na tle Europy, gdzie pracę średnio podejmuje połowa niepełnosprawnych, Polska z 24% wypada fatalnie. Niepełnosprawni bardzo niewiele wiedzą zarówno o swoim zdrowiu, jak i o przysługujących im prawach – czytamy w Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »


Procent podatku trafi tylko do jednej fundacji

Nie ma możliwości, aby 1 proc. podatku przekazać np. w odpowiednich częściach dwóm różnym organizacjom.
zobacz więcej »


Więcej równości na rynku pracy, modyfikacje w ustawnie o rehabilitacji

Za naruszenie zasady równego traktowania związkowca lub członka organizacji pracodawców grozić będzie powyżej 3 tys. zł grzywny. Tak wynika z projektu ustawy o wdrożeniu niektórych przepisów Unii Europejskiej dotyczących równego traktowania w zatrudnieniu i pracy przygotowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej – czytamy w Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »


Szef zapłaci za brak bhp w zakładzie

Zatrudniony, który doznał uszczerbku na zdrowiu lub stał się niezdolny do pracy wskutek naruszenia przez pracodawcę obowiązku zapewnienia mu właściwych warunków pracy, może dochodzić zadośćuczynienia lub renty – czytamy w Rzeczpospolitej.
zobacz więcej »

dodano: 2010-05-12 12:29Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.