.
W bazie wiedzy znajduje się  3960  pytań wraz z odpowiedziami.
X
Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem systemem wspierającym automatyczne przygotowanie deklaracji INF-U oraz INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją, spółka przygotowała specjalną ofertę zakupu Systemu.

Wszyscy Klienci korzystający obecnie z dowolnego systemu naszej firmy, którzy dokonają zakupu systemu eUlgi do 15 lipca 2016 r. otrzymają 50 % rabatu na korzystanie z aplikacji do 31 grudnia 2016 r.
Sprawdź cennik
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Komunikat Zarządu Spółki Info Baza

www.zzpprzymz.pl (2013-06-19), autor: Info Baza

W dniu 19 czerwca 2013 Spółka Info Baza wygrała postępowanie przetargowe dla Ministerstwa Zdrowia na „dostawę, wykonanie i wdrożenie, a także świadczenie nadzoru autorskiego oraz serwisu systemu SITE2, którego głównym zadaniem będzie wsparcie Departamentu Inspekcji ds. Wytwarzania Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego w dwóch głównych obszarach: 1. gromadzenie informacji nt. podmiotów gospodarczych, które związane są przede wszystkim z wytwarzaniem i importem produktów leczniczych, oraz 2. planowanie i przeprowadzanie inspekcji tych podmiotów”. Realizacja projektu przewidziana jest w okresie 2013- 2015.

 Źródło: http://www.zzpprzymz.pl

dodano: 2013-06-19 15:37Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.