.
W bazie wiedzy znajduje się  3966  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

Ekspercka baza-wiedzy.pl jeszcze lepsza

Biuro Prasowe Info Baza (2009-05-18), autor: Magellan

18 maja rusza nowa odsłona popularnego wśród przedsiębiorców serwisu internetowego www.baza.wiedzy.pl. Unowocześniona nawigacja, rozszerzająca się zawartość merytoryczna serwisu, publikacje jeszcze większej ilości informacji, porad i odpowiedzi, kanały RSS, wiadomości o nowych projektach – to tylko niektóre z nowinek, jakie od dziś czekają internautów na www.baza-wiedzy.pl.

- Uruchomiona ponad 5 lat temu baza-wiedzy.pl z roku na rok zyskiwała coraz większe zainteresowanie pośród specjalistów funkcjonujących w systemie zatrudniania osób niepełnosprawnych – mówi Ireneusz Suszek, prezes Info Bazy, operatora serwisu. – Przyszedł czas na zmiany, choć od samego początku nie mieliśmy zamiaru ograniczyć się do drobnego liftingu naszego serwisu. Dlatego nowe wydanie Bazy-Wiedzy.pl to początek bardzo poważnych zmian, z których skorzystają nasi internetowi czytelnicy.

Internauci szukający porad i informacji związanych z codziennym stosowaniem przepisów o pomocy publicznej w zakładach pracy chronionej i u innych pracodawców osób niepełnosprawnych, problemami dotyczącymi zatrudnienia niepełnosprawnych, ubezpieczeń społecznych w tym zakresie, będą na pewno zadowoleni. Od dziś jeszcze łatwiej odnajdą odpowiedzi na nurtujące ich kwestie. Nim rozwinie treść pytania i pełnej odpowiedzi, po przeczytaniu kilku linijek tekstu będzie mógł się zapoznać z istotą danego tematu.

Od poniedziałku, 18 maja, internauci znajdą jeszcze więcej odpowiedzi i porad. – Szacujemy, że codziennie pojawiać się będzie kilkanaście zupełnie nowych informacji i sugestii na tematy podnoszone przez naszych czytelników – mówi Suszek.

Łatwiej będzie również dotrzeć do najnowszych wiadomości. Każdy będzie bowiem mógł zaprenumerować nieodpłatny codzienny newsletter zawierający informacje z zakresu możliwości skorzystania z dostępnej dla pracodawców osób niepełnosprawnych pomocy publicznej i tematach dotyczących kadr, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. – Uruchomione zostaną także kanały RSS, dzięki którym nasz czytelnik będzie informowany o nowych wiadomościach na naszym serwisie natychmiast po ich publikacji – zapowiada prezes Info Bazy.

Uruchomiona zostanie również szczegółowa wyszukiwarka informacji, która szukając wiadomości dla zainteresowanego określonym tematem internauty, przeszukiwać będzie pełne zasoby Bazy-Wiedzy.pl. Natomiast nowe oprogramowanie służące do zarządzania treścią serwisu pozwoli na stałą rozbudowę Bazy-Wiedzy.pl. – To początek dynamicznego rozwoju naszego serwisu. Już niebawem pojawią się kolejne działy zawierające setki porad i informacji przydatnych w codziennym profesjonalnym rozwiązywaniu problemów prawa pracy, kadr, ubezpieczeń społecznych, pomocy publicznej dla osób niepełnosprawnych i ich pracodawców – zapowiada Ireneusz Suszek.

Jednym z nowych projektów jest uruchomiony ledwie kilka tygodni temu portal otoPraca.pl. To realizowany przez spółkę grupy Allegro serwis poświęcony kojarzeniu pracodawców z pracownikami. Info Baza, operator serwisu Baza-Wiedzy.pl, został zaproszony do współpracy przy prowadzeniu tego portalu. – Cieszymy się, że tak poważny partner dostrzegł nasze doświadczenie w zakresie systemu zatrudniania osób niepełnosprawnych – mówi Suszek. Wiadomości o tym i innych nowych projektach znaleźć będzie można właśnie na nowej Bazie-Wiedzy.pl.

- Przygotowując nową odsłonę naszego serwisu, nie zapomnieliśmy o odświeżeniu jego warstwy graficznej. Pojawią się zdjęcia, infografika. Baza-Wiedzy.pl stanie się bardziej przejrzysta, intuicyjna, łatwiejsza w dostępnie dla czytelnika – dodaje prezes Info Bazy. – Zależy nam również bardzo na zdaniu naszych klientów i internautów odwiedzających Bazę-Więdzy.pl, dlatego stale jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z ich strony co do wyglądu i zawartości naszego serwisu – zapowiada Ireneusz Suszek.

Baza-Wiedzy.pl to uruchomiony 6 lat temu ekspercki serwis internetowy dedykowany dla przedsiębiorców i specjalistów zajmujących się tematyką kadr, prawa pracy i pomocy publicznej. Początkowo poświęcony tematyce zatrudnianiu osób niepełnosprawnych i obowiązkom pracodawców z tego wynikającym, dziś stanowi jedno z najbogatszych źródeł wiedzy o systemie zatrudniania osób niepełnosprawnych w polskim internecie. Specjaliści Info Bazy – właściciela i operatora serwisu, codziennie odpowiadają na dziesiątki zapytań i wątpliwości dotyczących interesujących ich tematów. Odwiedzający Bazę-Wiedzy.pl mają dostęp do codziennie publikowanego przeglądu prasy zawierającego artykułu dotyczące ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, problemów pracodawców osób niepełnosprawnych, w tym zakładów pracy chronionej i wielu innych. Miesięcznie Bazę-Wiedzy.pl odwiedza ponad 400 000 internautów.

dodano: 2009-05-18 18:07Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry


designed by INFO BAZA sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.